2020-2021 IKASTURTEKO IRAKASLEAK

ZUZENDARITZA TALDEA

SUSANA VALBUENA LIAÑO Zuzendaria

AGUEDA SASTRE MARTÍN  Ikasketa Burua

NIEVES GARCÍA LANDERAS  Idazkaria

ZUZENDARITZA TALDEAREN LAGUNTZA

  • PILAR VILLANUEVA ARDEVINES
  • IZASKUN

HAUR HEZKUNTZA

  • SONIA CERRATO MANRIQUE.- 2 urte A
  • NURIA ROZAS APARICIO.- 2 urte B
  • SOFÍA SANTOS PARDIÑA.- 2 urte C
  • IRATI OTXOA MARTIN.- 3 urte A
  • MARGA BERASALAUCE PINEDO.- 3 urte B
  • BEGOÑA LLORENTE CAMARERO.- 3 urte C
  • M. CARMEN ROQUE SAN PEDRO .- 4 urte A
  • ITZIAR BILBAO ESTEBAN/ ESTIBALIZ ARNAEZ MARTIN.- 4 urte B
  • ANA ARNAIZ BURGOA.- 4 urte C
  • ZIORTZA AZKORRA MARTÍN .- 5 urte A
  • MARIA CRUZ LOPEZ LOPEZ .- 5 urte B
  • MARIA JOSE CILLERUELO CARRASCO.- 5 urte C
  • BELEN GONZALEZ ZABALA.- HHko laguntza
  • NEKANE UNIBASO BERRUETA.- HHko laguntza/CPC
  • GARAZI ASCACIBAR GUNDIN,-  HHko laguntza

LEHEN HEZKUNTZA

  • IRANTZU TXAKARTEGI ISARLOZA/ SANDRA ARROYO JIMENEZ. – 1º A
  • LIBE ALVAREZ IRUGUENPAGATE- 1º B
  • ALBA MAZO URROSOLO/ LUCIA MURUZABAL ELEZCANO.- 1º C
  • TAMARA BASABE VIÑÉ.- 2º A
  • NATALIA MARTIN SILVENT .- 2º A
  • ITZIAR LARIZGOITIA.-2º B
  • NAGORE CORTAJARENA ZABALA.- 2º C
  • MAIDER JIMENEZ ARAMBURU,- 2º D
  • BLANCA ALONSO PEREDA.- 3º A
  • IZASKUN GARAI ELGUEZABAL.- 3º B
  • ZURIÑE QUINTANILLA GONZÁLEZ.- 3º C
  • PATRICIA BUENDIA GUTIERREZ.- 4º A
  • MARTA DE LUIS DE LEÓN.- 4º B
  • MAITANE PEÑA AGUIRREMOTA-4º C
  • JAVIER CRESPO SANTOS-4º D
  • ALAITZ ARAGON AYO
  • VERONICA SANCHEZ LOZANO- 5º A
  • ROSA MARIA TRESPADERNE SEGUROLA/ SONIA MENDIKOTE.- 5º B
  • BASIER IGARTUA LIBARONA,- 5ºC
  • MARIA ANZA GOÑI .-5ºD
  • IGOR ARRANZ VARELA, – 6ºA
  • EIDER GORROÑO BIDAGUREN,- 6º B
  • GARTZEN IRUARRIZAGA LEKUE/ IZASKUN BENEITEZ,- 6ºC
  • IRATXE HERRERO ONTIVEROS ,- 6ºD
  • YURDANA ZABALETA NAVARRO,- 6ºC
  • PILAR GONZALEZ JUAN,- LH Laguntza
  • EIDER LOIZATE MENDAZONA,- LH Laguntza

ESPEZIALISTAK

  •  SUSANA ABASOLO ALCANTUD.- INGELERA
  • NAGORE GARATE AGUIRRE.- INGELERA
  • GARBIÑE ACHABERNABEU.- INGELERA
  • ITXASO GAVIRIA LENGARAN.- INGELERA
  • .ELIXABETE LEJARDI- MUSIKA
  • ANE MUJIKA ARTEAGOITIA- MUSIKA
  •  ANE ABÁSOLO GALDEANO .- JANTOKIKO ARDURADUNA
  • ANDRÉS JOSÉ VALDIVIA.- HEZIKETA FISIKOA
  • ZIORTZA AIZPURU ORDAX.- HEZIKETA FISIKOA
  • IÑIGO ÁLVAREZ ASTOLA.- HEZIKETA FISIKOA
  • MAIDER GÓMEZ.- KONTSULTOREA
  • MAITE BURGOS MUÑOZ.- PEDAGOGI TERAPEUTIKOA
  • ISABEL MILIKUA BILBAO.- PEDAGOGI TERAPEUTIKOA
  • .IIII– PEDAGOGI TERAPEUTIKOA
  • MARTA SAN ANTON SANTACOLOMA.- ALE

HEZKUNTZA-LAGUNTZAKO ESPEZIALISTAK

  • MAIALEN GONZÁLEZ SAN SEBASTIÁN
  • AMPARO MONSERRAT MIGUEL DIÉZ
  • INMACULADA GARCÍA PEREZ
  • NAHIA LOIZATE MENDAZONA
  • NAIARA GALLEGO VILLAR
  • JOEN EGUIGUREN PORTILLO
  • MAITE ARANBURU OLABARRIETA

Atezainak

  • MONICA VECILLA SOTO
  • JOSEAN ELGEZABAL DUEÑAS
  • ZURIÑE EIGUREN TXOPITEA
  • OMAR LÓPEZ QUINTANA