2017-2018 IKASTURTEKO IRAKASLEAK

ZUZENDARITZA TALDEA

BEGOÑA GARCIA FUENTE  Zuzendaria

IÑAKI PRIETO DUÑABEITIA   Ikasketa Burua

NEKANE UNIBASO BERRUETA   Idazkaria

ZUZENDARITZA TALDEAREN LAGUNTZA

INES IGLESIAS BARCIA

HAUR HEZKUNTZA

  • MARGA BERASALUCE PINEDO.- 2 urte A
  • ESTIBALITZ MENDIZABAL CUBAS.- 2 urte B
  • ZIORTZA AZKORRA MARTIN.- 2 urte C
  • ZALOA SANCHEZ GARCIA DE VICUÑA.- 3 urte A
  • Mª CARMEN ESTIBALEZ BERASALUCE .- 3 urte B
  • SUSANA VALBUENA LIAÑO.- 3 urte C
  • ITZIAR BILBAO ESTEBAN.- 4 urte A
  • ANA ARNAIZ BURGOA.- 4 urte B
  • MENTXU ROQUE SAN PEDRO.- 4 urte C
  • MARIJOSE CILLERUELO CARRASCO.- 5 urte A
  • NIEVES GARCIA LANDERAS.- 5 urte B
  • MARI CRUZ LOPEZ LOPEZ.- 5 urte C
  • BELEN GONZALEZ ZABALA.- HHko laguntza
  • ASIER ARRESE AZKUENAGA.- HHko laguntza

LEHEN HEZKUNTZA

  • GARBIÑE LOPEZ ARTETA.- 1º A
  • AINARA ARANAZ GABIKA-ALDEKOA.- 1º B
  • AGUEDA SASTRE MARTIN.- 1º C
  • UXUE GONZALEZ BAÑUELOS.- 1º D
  • PILAR GONZALEZ JUAN.- 2º A
  • ROSA Mª ALKORTA ARRIZABALAGA.- 2º B
  • MARTA MENDIETA BERRIOCHOA.- 2º C
  • ITZIAR LARIZGOITIA LARRAZABAL.- 2º D
  • MARIAN RICONDO IGLESIAS.- 3º A
  • BLANCA ALONSO PEREDA.- 3º B
  • OLATZ CALLEJA CASTAÑO.- 3º C
  • ARANTZA BEASKOETXEA BURGOS.- 4º A
  • MªJESUS DIEZ DIEZ.- 4º B
  • AGURTZANE VIOTA SARACHAGA.- 4º C
  • VERONICA SANCHEZ LOZANO.- 5º A
  • ROSA TRESPADERNE SEGUROLA.- 5º B
  • IGOR ARRANZ VARELA.- 5º
  • CARMEN ALVAREZ FERNANDEZ.- 6º A
  • CARMEN ECHEZARRETA PAGOLA.- 6º B
  • BEGOÑA SANZ DEL RIO.- 6º C

ESPEZIALISTAK

  • MONTSERRAT MERINO FERNANDEZ.- INGELERA
  • NAGORE LOPEZ MOYANO.- INGELERA
  • NAGORE GARATE AGUIRRE.- INGELERA
  • ALEX GONZALEZ REVILLA.- INGELERA 1/2
  • ANE MUJIKA ARTEAGOITIA.- MUSIKA
  • ASIER IGARTUA LIBARONA.- LHko laguntza
  • ISABEL ETXEBARRIA GARITAZELAIA.- Jantoki arduraduna
  • CARMEN MIRAMON RODRIGUEZ.- HEZIKETA FISIKOA
  • PEIO ETXEBARRIA BARRENETXEA.- HEZIKETA FISIKOA
  • CARMEN ORTIZ CABALLERO.- KONTSULTOREA
  • MAITE BURGOS MUÑOZ.- PEDAGOGI TERAPEUTIKOA
  • ZURIÑE ANDUEZA VALDIVIESO.- PEDAGOGI TERAPEUTIKOA
  • EUKENE MARTINEZ MADARIAGA.- PEDAGOGI TERAPEUTIKOA
  • JAIONE BRAGADO.- PEDAGOGI TERAPEUTIKOA
  • MARTA SAN ANTON SANTACOLOMA.- ALE

HEZKUNTZA-LAGUNTZAKO ESPEZIALISTAK

  • CRISTINA OTXOA DE ZABALEGI MUGETA
  • MONTSERRAT MIGUEL DIEZ
  • BEATRIZ OUTEIRAL MONASTERIO
  • MONIKA PEREDA PRIETO

Atezainak

  • Monica Vecilla
  • Carlos Urrutia
  • Iñigo Mugeta